Wieczór Panieński Kaszuby

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Wieczór Panieński

Marzysz o niezapomnianym wieczorze panieńskim na Kaszubach? Nasza restauracja to idealne miejsce na zorganizowanie wyjątkowej imprezy dla Ciebie i Twoich przyjaciółek. Poznaj naszą ofertę i przeżyj niezapomnianą przygodę w otoczeniu pięknej przyrody!

Sala na imprezy

Wieczór Panieński na Kaszubach

Wybór Restauracji Chata nad Radunią na wieczór panieński na Kaszubach to gwarancja niezapomnianych chwil spędzonych w gronie bliskich przyjaciółek. Z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu malowniczych krajobrazów, możecie swobodnie bawić się i celebrować nadchodzące wesele.

Oferujemy wiele atrakcji i udogodnień, które sprawią, że ten wyjątkowy dzień będzie jeszcze bardziej niezapomniany. Od przestronnych pokoi po relaks w ogrodzie z widokiem na las, zapewniamy wszystko, czego potrzebujecie do udanej imprezy.

Pomysły na Niezapomnianą Imprezę: Propozycje Aktywności i Rozrywek

Planując wieczór panieński na Kaszubach, warto mieć na uwadze różnorodność atrakcji i rozrywek. Od relaksujących spacerów po okolicy po inne aktywności w terenie. Oferujemy wiele możliwości spędzenia czasu w sposób kreatywny i przyjemny.

Na terenie naszego obiektu oferujemy Ci następujące aktywności:

Miejsca Noclegowe na Wieczór Panieński

Przy wyborze miejsca na wieczór panieński na Kaszubach warto wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. Po pierwsze, zastanów się, czy wolisz spokojne, prywatne miejsce z dala od zgiełku czy też bardziej zorganizowaną imprezę w restauracji czy klubie.

Opinie

Super Miejsce

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Super miejsce i bardzo dobre jedzenie… Obsluga miła i sprawna. Lokal zadbany. Menu trochę ubogie ale dania porządne i smaczne. Cenowo średnio-wysoko raczej… Ale warto.
Maciej Ż.

Rewelacyjna obsługa

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Dzisiejszy wypad z rodziną na obiad. Rewelacyjna obsługa. Wszystko świeże, smaczne i w odpowiedniej ilości. Sernik z dyni wybitny, beza z lodami jeszcze lepsza a na dodatek szarlotka.
Piotr W.

Idealne miejsce

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Idealne miejsce na imprezy rodzinne, firmowe, wyjście obiadowe. Dużo udogodnień dla dzieci i dorosłych. Kucharze również przykładają się do swojej pracy. 
Julia Cz.

Oceń nas a otrzymasz przy kolejnej wizycie kawę gratis*

#czemchatabogata

odzwiedź restaurację

Jesteśmy czynni codziennie. Nowoczesna kuchnia polska, grill, bar w ogrodzie, scena letnia

Piękny ogród

Ogród w samym sercu lasu

Plac zabaw

Plac zabaw w ogrodzie i kącik dla dzieci w restauracji

Miejsca noclegowe

90 miejsc noclegowych w hotelu 4 Pory Roku

Bezpłatny parking

25 miejsc dla aut + stojaki rowerowe