KomuniE Św.

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Komunia w restauracji

Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie zarówno w życiu dziecka i jego rodziców. To idealna okazja do spotkania w rodzinnym gronie wymaga pieczołowitości w organizacji. Tworzymy przyjęcia komunijne z dbałością o każdy szczegół, aby mogli Państwo w spokoju przeżyć każdą chwilę tego wyjątkowego dnia. 

Sala na imprezy

Sala na komunię św.

Oferujemy kompleksową organizację przyjęć, rozpoczynając od pysznego jedzenia i profesjonalnej obsługi, kończąc na wsparciu przy organizacji dekoracji, animatorów oraz innych usług dodatkowych.

Komunie 2025

Terminy na komunię warto rezerwować z dużym wyprzedzeniem. Oferta komunijna na rok 2025 jest już dostępna! Zapraszamy do kontaktu!

W Restauracji Chata nad Radunią zorganizujesz kameralne przyjęcie okolicznościowe do 20 osób od poniedziałku do soboty.  W pozostałe dni oraz jeśli planujesz większe przyjęcie – idealnym miejscem będzie jedna z 4 sal na imprezy okolicznościowe w kompleksie hotelowym 4 Pory Roku – od 20 do 140 osób.

Opinie

Super Miejsce

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Super miejsce i bardzo dobre jedzenie… Obsluga miła i sprawna. Lokal zadbany. Menu trochę ubogie ale dania porządne i smaczne. Cenowo średnio-wysoko raczej… Ale warto.
Maciej Ż.

Rewelacyjna obsługa

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Dzisiejszy wypad z rodziną na obiad. Rewelacyjna obsługa. Wszystko świeże, smaczne i w odpowiedniej ilości. Sernik z dyni wybitny, beza z lodami jeszcze lepsza a na dodatek szarlotka.
Piotr W.

Idealne miejsce

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Idealne miejsce na imprezy rodzinne, firmowe, wyjście obiadowe. Dużo udogodnień dla dzieci i dorosłych. Kucharze również przykładają się do swojej pracy. 
Julia Cz.

Oceń nas a otrzymasz przy kolejnej wizycie kawę gratis*

#czemchatabogata

odzwiedź restaurację

Jesteśmy czynni codziennie. Nowoczesna kuchnia polska, grill, bar w ogrodzie, scena letnia

Piękny ogród

Ogród w samym sercu lasu

Plac zabaw

Plac zabaw w ogrodzie i kącik dla dzieci w restauracji

Miejsca noclegowe

90 miejsc noclegowych w hotelu 4 Pory Roku

Bezpłatny parking

25 miejsc dla aut + stojaki rowerowe