Urodziny

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Urodziny w restauracji

Szukasz miejsca na wyprawienie urodzin? Dobrze trafiłeś. Nasz obiekt to idealne miejsce na zorganizowanie każdego rodzaju wydarzenia rodzinnego. Znajdujemy się w Bąkowie k. Straszyna, blisko Gdańska czy Pruszcza Gdańskiego.

Sala na imprezy

Sala na Urodziny

Nasz Szef Kuchni układa menu dostosowując się do panujących trendów oraz bazuje na polskich produktach najwyższej jakości. Bogate opcje menu, które na życzenie mogą zostać zmodyfikowane. Oferujemy tradycyjnie polskie potrawy, dania wegetariańskie, dania bezglutenowe, menu dziecięce oraz inne.

Doświadczenie naszego personelu pozwoli pomóc Państwu na każdym etapie organizowania uroczystości. Współpracujemy z różnego rodzaju firmami, które mogą urozmaicić Państwa uroczystość – wynajem fotobudki, Dj, kwiaciarnie, cukiernie, dekoratorzy wnętrz oraz wiele innych.   

W Restauracji Chata nad Radunią zorganizujesz kameralne przyjęcie okolicznościowe do 20 osób od poniedziałku do soboty.  W pozostałe dni oraz jeśli planujesz większe przyjęcie – idealnym miejscem będzie jedna z 4 sal na imprezy okolicznościowe w kompleksie hotelowym 4 Pory Roku – od 20 do 140 osób.

Opinie

Super Miejsce

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Super miejsce i bardzo dobre jedzenie… Obsluga miła i sprawna. Lokal zadbany. Menu trochę ubogie ale dania porządne i smaczne. Cenowo średnio-wysoko raczej… Ale warto.
Maciej Ż.

Rewelacyjna obsługa

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Dzisiejszy wypad z rodziną na obiad. Rewelacyjna obsługa. Wszystko świeże, smaczne i w odpowiedniej ilości. Sernik z dyni wybitny, beza z lodami jeszcze lepsza a na dodatek szarlotka.
Piotr W.

Idealne miejsce

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Idealne miejsce na imprezy rodzinne, firmowe, wyjście obiadowe. Dużo udogodnień dla dzieci i dorosłych. Kucharze również przykładają się do swojej pracy. 
Julia Cz.

Oceń nas a otrzymasz przy kolejnej wizycie kawę gratis*

#czemchatabogata

odzwiedź restaurację

Jesteśmy czynni codziennie. Nowoczesna kuchnia polska, grill, bar w ogrodzie, scena letnia

Piękny ogród

Ogród w samym sercu lasu

Plac zabaw

Plac zabaw w ogrodzie i kącik dla dzieci w restauracji

Miejsca noclegowe

90 miejsc noclegowych w hotelu 4 Pory Roku

Bezpłatny parking

25 miejsc dla aut + stojaki rowerowe