Stypy

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Stypy w restauracji

Śmierć członka rodziny wiąże się z ogromnym stresem. Po pogrzebie przychodzi czas na spotkanie z rodziną oraz przyjaciółmi, z którymi możemy wspólnie wspominać zmarłą osobę. Nierzadko najbliżsi osoby zmarłej, nie są w stanie samemu poradzić sobie z organizacją poczęstunku po pogrzebie. Nasz personel dokłada wszelkich starań, aby jak najbardziej ułatwić organizację tego smutnego wydarzenia. Chętnie doradzimy Państwu w doborze odpowiedniego menu, które posili rodzinę przed powrotem do domów.

Sala na imprezy

Przyjęcia KOnsolacyjne

Na prośbę Gości, nasz personel również wypożyczy dla Państwa sztalugę na zdjęcie zmarłej osoby, a także rzutnik jeżeli chcieliby Państwo zaprezentować pamiątkowe zdjęcia lub filmy.

W Restauracji Chata nad Radunią zorganizujesz kameralne przyjęcie okolicznościowe do 20 osób od poniedziałku do soboty.  W pozostałe dni oraz jeśli planujesz większe przyjęcie – idealnym miejscem będzie jedna z 4 sal na imprezy okolicznościowe w kompleksie hotelowym 4 Pory Roku – od 20 do 140 osób.

Opinie

Super Miejsce

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Super miejsce i bardzo dobre jedzenie… Obsluga miła i sprawna. Lokal zadbany. Menu trochę ubogie ale dania porządne i smaczne. Cenowo średnio-wysoko raczej… Ale warto.
Maciej Ż.

Rewelacyjna obsługa

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Dzisiejszy wypad z rodziną na obiad. Rewelacyjna obsługa. Wszystko świeże, smaczne i w odpowiedniej ilości. Sernik z dyni wybitny, beza z lodami jeszcze lepsza a na dodatek szarlotka.
Piotr W.

Idealne miejsce

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Idealne miejsce na imprezy rodzinne, firmowe, wyjście obiadowe. Dużo udogodnień dla dzieci i dorosłych. Kucharze również przykładają się do swojej pracy. 
Julia Cz.

Oceń nas a otrzymasz przy kolejnej wizycie kawę gratis*

#czemchatabogata

odzwiedź restaurację

Jesteśmy czynni codziennie. Nowoczesna kuchnia polska, grill, bar w ogrodzie, scena letnia

Piękny ogród

Ogród w samym sercu lasu

Plac zabaw

Plac zabaw w ogrodzie i kącik dla dzieci w restauracji

Miejsca noclegowe

90 miejsc noclegowych w hotelu 4 Pory Roku

Bezpłatny parking

25 miejsc dla aut + stojaki rowerowe