Chrzciny

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Chrzciny w restauracji

Pojawienie się nowego członka rodziny, a co za tym idzie przyjęcie sakramentu Chrztu Świętego, jest wyjątkowym wydarzeniem wymagającym uroczystej oprawy i sprzyjającym spotkaniom w gronie rodziny. Będzie nam niezwykle miło towarzyszyć Państwu w tym szczególnym dniu i zadbać o niepowtarzalną atmosferę tych wyjątkowych chwil.

Sala na imprezy

Sala na Chrzciny

Posiadamy różne opcje menu dopasowane do Państwa oczekiwań. Tradycyjne polskie potrawy, kuchnia wegetariańska, wersje bezglutenowe, menu dla dzieci – nasz Szef Kuchni wychodzi naprzeciw wszelkim wymaganiom. W razie konieczności, istnieje również możliwość modyfikacji każdego menu, aby dopasować je do Państwa preferencji.

Podczas organizacji przyjęcia z okazji Chrztu Świętego, ważne jest aby sala była odpowiednio przystrojona. Na życzenie Gości  wypożyczymy wazony, świeczniki oraz pokrowce na krzesła – za dodatkową opłatą.

Nasz lokal zapewni Państwu przestrzeń do rozmów dla dorosłych oraz miejsce do zabawy dla najmłodszych Gości. Nasz obiekt posiada zewnętrzny plac zabaw, a także w razie niepogody, kącik zabaw w budynku. 

Dodatkowo dla najmłodszych Gości, nasz obiekt zapewnia krzesełka do karmienia, a także przewijak.

W Restauracji Chata nad Radunią zorganizujesz kameralne przyjęcie okolicznościowe do 20 osób od poniedziałku do soboty.  W pozostałe dni oraz jeśli planujesz większe przyjęcie – idealnym miejscem będzie jedna z 4 sal na imprezy okolicznościowe w kompleksie hotelowym 4 Pory Roku – od 20 do 140 osób.

Opinie

Super Miejsce

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Super miejsce i bardzo dobre jedzenie… Obsluga miła i sprawna. Lokal zadbany. Menu trochę ubogie ale dania porządne i smaczne. Cenowo średnio-wysoko raczej… Ale warto.
Maciej Ż.

Rewelacyjna obsługa

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Dzisiejszy wypad z rodziną na obiad. Rewelacyjna obsługa. Wszystko świeże, smaczne i w odpowiedniej ilości. Sernik z dyni wybitny, beza z lodami jeszcze lepsza a na dodatek szarlotka.
Piotr W.

Idealne miejsce

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Idealne miejsce na imprezy rodzinne, firmowe, wyjście obiadowe. Dużo udogodnień dla dzieci i dorosłych. Kucharze również przykładają się do swojej pracy. 
Julia Cz.

Oceń nas a otrzymasz przy kolejnej wizycie kawę gratis*

#czemchatabogata

odzwiedź restaurację

Jesteśmy czynni codziennie. Nowoczesna kuchnia polska, grill, bar w ogrodzie, scena letnia

Piękny ogród

Ogród w samym sercu lasu

Plac zabaw

Plac zabaw w ogrodzie i kącik dla dzieci w restauracji

Miejsca noclegowe

90 miejsc noclegowych w hotelu 4 Pory Roku

Bezpłatny parking

25 miejsc dla aut + stojaki rowerowe